paysera_2d42f787a0a8f252170bbb38a946a7ab.html Apie mus
Apie mus

Apie mus

VŠĮ „Pėdsekio Mokykla” įkurta 2010 m. lapkričio 3 d. Kauno apskrityje. Mokykla yra pelno nesiekiantis viešasis juridinis asmuo.

Mokyklos šūkis: „Stebėk, vertink, suprask, veik!”

Įstaigos tikslas – neformalus vaikų ir jaunimo ugdymas. „Pėdsekio mokykla” skatina vaikus ir jaunimą užsiimti sportine veikla, saugoti ir tausoti gamtą, puoselėti Lietuvos kultūrą bei ugdo tikrus savo šalies patriotus ir piliečius.

Iniciatorius, įkūrėjas ir dabartinis vadovas – Rytis Nepas. Šis žmogus daug metų atidavė Lietuvos Respublikos kariuomenei, tarnavo specialiosios paskirties daliniuose, dalyvavo tarptautinėse misijose ir sukaupęs didžiulę patirtį, mielai dalinasi ja su savo auklėtiniais ir kursantais.

Mokomoji stovykla vaikams ir jaunimui vyksta Zacišių kaime, Babtų seniūnijoje, Kauno rajone, prie Striūnos upelio užtvankos (Krivėnų tvenkinio). Važiuojant nuo Kauno, automagistrale Kaunas-Klaipėda – 29 km, nuo Klaipėdos – 193 km, o nuo Vilniaus – 129 km.

2017-ųjų metų pradžioje, prie „Pėdsekio mokyklos” prisijungė naujas nuotykių organizatoriaus vardas – „KARALGIRIS” . Šio skambaus vardo renginiai pakvies ir mažus ir didelius, patirti nepamirštamų įspūdžių, žygių bei įvairios sportinės veiklos metu.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *